Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА

Головні бої вечора за участі чемпіона Сергія Співака та братів Асхабових.

nemiroff
24 березня
Палац спорту
17:30
  • nemiroff
  • President Hotel
  • HTH
  • SPORT LIFE

Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC у Києві

24 березня у Київському Палаці Спорту відбудеться найпрестижніший Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC.

WWFC 10 - це турнір, який піднімає престиж українського спорту зі змішаних єдиноборств на світовий рівень. Спортивне шоу, повне видовищних і непередбачуваних моментів.

Відбудуться два титульні бої за пояси чемпіонів світу за версією WWFC, а також бої за участю кращих професійних бійців України, Європи, Америки та Середньої Азії.

Купуйте квитки і не пропустіть найбільш видовищний спортивний захід цієї зими!

Придбати квиток

WWFC 10 - шоу починається!

24 березня 2018 року у київському Палаці спорту (пл. Спортивна, 1) відбудеться грандіозний турнір зі змішаних єдиноборств, який організовується найбільшим ММА-промоцією України, всесвітньої лігою World Warriors Fighting Championship - WWFC 10. У рамках шоу пройдуть 14-ть захоплюючих поєдинків, а головною подією вперше в історії промоушена стануть відразу три бої за титули чемпіона світу за версією WWFC.

Завдяки WWFC стрімкий розвиток одного з найбільш видовищних видів спорту сучасності - ММА - не оминає Україну стороною, і наші вболівальники мають унікальну можливість на власні очі побачити безкомпромісні поєдинки і кращих українських бійців, і всесвітньо відомих майстрів єдиноборств.

Спортивна «начинка», одягнена в «обгортку» запальною шоу-програми, не залишають байдужими, завойовуючи все нових шанувальників цього воістину зачаровує дійства.

За вже сформованою традицією, напередодні WWFC 10 учасники турніру продемонструють свою готовність на відкритому тренуванні, а напередодні виходу в клітку-гексагон пройдуть традиційну процедуру офіційного зважування.

Придбати квиток

Партнери