Міжнародний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 12

nemiroff
PariMatch
29 вересня
Палац спорту
18:00
  • nemiroff
  • Pari match
  • Alfavito Hotel
  • HTH
  • FIGARO

Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC у Києві

29-го вересня в Київському Палаці спорту відбудеться міжнародний професійний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 12, який організовує лідер українських ММА - Всесвітня ліга World Warriors Fighting Championships.

Непередбачувані поєдинки залишать небайдужими як уболівальників-новачків, так і шанувальників цього видовищного виду спорту зі стажем!

Придбати квиток

WWFC - нове слово в розважальній індустрії України!

29-го вересня в Київському Палаці спорту відбудеться міжнародний професійний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 12!

Для всіх гостей турніру WWFC 12 підготовлені ексклюзивні фотозони, яскрава шоу-програма, інтерактиви та розіграші подарунків.

Гості VIP-зони традиційно зможуть зануритися в абсолютний комфорт, доповнив перегляд поєдинків приємними бонусами від організаторів. Для них буде працювати закритий VIP-Lounge, настрій в якому створять топові DJ і MC, а також вишуканий фуршет з кращими коктейлями від генерального партнера турніру - міжнародного бренду «Nemiroff».

Особлива привілегія чекає щасливих володарів квитків в зони VIP-Gold і VIP-Platinum - запальна вечірка AfterParty в компанії з чемпіонами світу та зоряними гостями WWFC. Незабутні враження гарантовані!

Придбати квиток

Партнери