Офіційна процедура зважування учасників турніру WWFC 9

13 грудня в Президентській ложі НСК «Олімпійський» відбулася офіційна процедура зважування учасників масштабного міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств WWFC 9, який відбудеться 14 грудня в київському Палаці спорту. В рамках захоплюючого файткарда з 12-ти поєдинків виступлять визнані майстри бойових мистецтв з України, Чехії, Молдови, Грузії, Азербайджану, Франції, Австрії, Алжиру і Киргизстану, а головною подією популярного бійцівського шоу України стане бій за титул чемпіонки світу за версією WWFC між Світланою «Птахом Фенікс» Гоцик (9-3) і Сімоною Сукуповой (6-5).

На жаль, в самий останній момент зірвався другий титульний поєдинок турніру, в якому українець Сергій «Полярний Ведмідь» Співак повинен був вперше захищати звання чемпіона у важкій вазі - його суперник Бьорн Шмайдеберг з Німеччини був змушений відмовитися від подорожі в Україну з-за хвороби.

У зв'язку з цим статус другого за значимістю поєдинку майбутнього турніру перейшов до протистояння білоруса Михайла Одинцова (9-1) і Аміран Жороєва (3-0) з Киргизстану, переможець якого стане претендентом на титул чемпіона світу WWFC у вазі до 66 кг, що належить Хасану Асхабову .

Особлива увага також прикута до бою українського грузина Романа Долідзе (3-0), який на всіх парах мчить до титулу в напівважкій категорії, проти киргиза Аміралі Жороєва (3-0). На кону не тільки просування на шляху до чемпіонського бою, а й можливість зберегти послужний список чистим від поразок.


Результати зважування учасників WWFC 9:

1. Дмитро Красніков (84,2 кг) - Денис Томуз (83,8 кг)
2. Олексій Олійник (65,7 кг) - Морган Шаррі (66,3 кг)
3. Вугар Кярімов (66,3 кг) - Артем Таньшина (66,2 кг)
4. Жумабеков Актілек (75,7 кг) - Максим Ванелстрате (75,3 кг)
5. Олександр Барабаш (56,9 кг) - Олег Тесляр (57 кг)
6. Андрій Красников (66,3 кг) - Артем Будур (65,7 кг)
7. Максим Рябовол (66,3 кг) - Магомед Ознієв (66,3 кг)
8. Олександр Карпов (83,8 кг) - Абледь Рахман Дріан (84,3 кг)
9. Михайло Котруце (76,8 кг) - Ілімбек Токтогула (75,7 кг)
10. Роман Долідзе (91,8 кг) - Аміралі Жороєв (91,7)
11. Михайло Одінцов (69,9 кг) - Кубанич Абдісалам (69,8 кг)
12. Світлана «Птах Фенікс» Гоцик (52,3 кг) - Симона «Маленьке Зло» Сукупова (51,9 кг)


Безпосередньо перед офіційною процедурою зважування відбувся брифінг керівництва ліги і головних дійових осіб майбутнього шоу.

Володимир Тесля, президент WWFC: «На жаль, в спорті буває, що під час підготовки у бійців падає імунітет, і вчора вночі ми дізналися, що суперник Співака отримав запалення легенів і не зможе взяти участь в поєдинку. Цей бій ми перенесли на наступний турнір, який відбудеться 3 лютого. У році, що минає нам вдалося реалізувати на практиці все, що було заплановано, але на перспективу у нас ще дуже багато роботи, тому будемо продовжувати рухатися вперед до нашої мети. Плани на 2018 й рік у нас грандіозні».

Денис Перч, віце-президент WWFC: «Ми намагалися зробити якомога більше додаткових місць, і, швидше за все, завтра у нас знову буде аншлаг. Вільних місць практично не залишилося, і продаж квитків  стрімко йде. Трансляція турніру відбудеться на телеканалі «НТН». Денис Беринчик? Питання з його поєдинком за правилами ММА залишається відкритим, і ми докладемо всіх зусиль, щоб один з найяскравіших українських бійців випробував себе в іншому вигляді».

Володимир Шемаров, спортивний директор WWFC: «Ми цілеспрямовано працюємо, щоб файткарди на наших турнірах радували публіку яскравими протистояннями, і глядачі отримували максимальне задоволення. Шукаємо по всьому світу хороших бійців і зводимо між собою приблизно рівних за силою і рівнем. Якщо говорити про українські бійців, мабуть, на майбутньому турнірі особливо варто звернути увагу на українську пару Андрій Красніков - Артем Будур, а також протистояння непереможених Магомеда Ознієва з Австрії та Максима Рябовола з України. Також у нас буде шикарний претендентський бій між представниками Білорусїі та Киргизстану, переможець якого на лютневому турнірі зустрінеться з чемпіоном Хасаном Асхабова. Ну а особисто для мене, напевно, найбільший інтерес завтра представляє титульний бій Світлани Гоцик, яка минулого разу порадувала публіку не тільки Палацу спорту, а й всієї України ».

Світлана Гоцик: «Я відмінно підготувалася до бою, вдалося виконати весь запланований обсяг роботи, і завтра все покажу на ділі. Я знаю сильні і слабкі сторони суперниці, завтра ми покажемо дуже хороший бій. Хотілося б більше попрацювати в стійці, але все буде залежати від поєдинку, тому я готова працювати і в стійці, і в боротьбі».

Роман Долідзе: «Додатковою відповідальності в зв'язку з тим, що мій бій стане одним з головних на турнірі, я не відчуваю - готовий битися, як і завжди. Єдине, якщо чесно, дуже неприємно, що у мене знову в останній момент змінився суперник. Настроюєшся на одне, а потім доводиться міняти план на бій. Втім, я в цьому не бачу нічого нестандартного, в нашому спорті такі речі іноді трапляються. Нового суперника я в справі поки не бачив, але команда отримала завдання переглянути його бої, як він працює і на чому спеціалізується, так що ввечері все розберемо, і я буду більш детально все знати. Якщо будуть проблеми - буду використовувати боротьбу. Звичайно, в моїх планах значиться боротьба за титул чемпіона WWFC, я заради цього і для цього тут перебуваю, це моя основна мета».